PolskaDeltaSquad
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
PolskaDeltaSquad

.


You are not connected. Please login or register

PODZIĘKOWANIA ZA GRĘ - JEDI BART

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1PODZIĘKOWANIA ZA GRĘ - JEDI BART  Empty PODZIĘKOWANIA ZA GRĘ - JEDI BART Nie Cze 04, 2017 10:12 pm

Jedibart

Jedibart

Moja droga ekipo !

Chciałem Wam serdecznie podziękować za grę w Polskadeltasquad !
Musiałem odejść bo moja ekipa z windowsa na którym kasują grę do końca czerwca poprosiła mnie abym stworzył nowy sqad na androidzie żeby mogli tam zacząć od nowa. Z wielkim bólem serca i nie tylko zrobiłem to, ale wierzcie lub nie będzie mi Was brakowało bo przeszliśmy razem wiele.
Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim starym graczom którzy mnie wspierali ale i tym nowym którym może trochę ją pomogłem, poduczylem.
Będę Was bardzo mile wspominał. Jacku jesteś rozsądnym i mądrym liderem!

Ku chwale imperium życzę wszystkim powodzenia i postępów w grze!

Jedi Bart - nowy sqad to Polska-Active

Trzymajcie się ciepło

2PODZIĘKOWANIA ZA GRĘ - JEDI BART  Empty Re: PODZIĘKOWANIA ZA GRĘ - JEDI BART Sro Cze 07, 2017 9:18 pm

Jacek112

Jacek112
Admin

Powodzenia Bart! Oby twój klan osiągał same sukcesy, ale pamiętaj, że w razie czego zawsze będzie dla Ciebie miejsce Wink. Trzymaj się!

https://polskadeltasquad.forumpolish.com

3PODZIĘKOWANIA ZA GRĘ - JEDI BART  Empty Dzięki raz jeszcze Czw Cze 08, 2017 11:34 am

Jedibart

Jedibart

Jacek112 napisał:Powodzenia Bart! Oby twój klan osiągał same sukcesy, ale pamiętaj, że w razie czego zawsze będzie dla Ciebie miejsce Wink. Trzymaj się!

Dziękuje Ci Jacku, pozdrów wszystkich ode mnie szczególnie Marcina027 bo z nim najcześciej się spotykalem na czacie.

Powodzenia

4PODZIĘKOWANIA ZA GRĘ - JEDI BART  Empty Re: PODZIĘKOWANIA ZA GRĘ - JEDI BART Czw Cze 08, 2017 9:35 pm

Marcin027



Cześć Bart. Powodzenia w galaktyce z nowym składem. Może kiedyś będzie opcja towarzyskiej bitwy. Do usłyszenia.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach