PolskaDeltaSquad
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
PolskaDeltaSquad

.


You are not connected. Please login or register

powołania do wojny

5 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1powołania do wojny Empty powołania do wojny Pon Sty 09, 2017 9:05 pm

Marcin027



Cześć.
Na wojnę w dniu dzisiejszym nie powołałem Jacka, Korczaka, Urgothor za brak ataku. McSTRWF i Korczak oddali obecnie jedynie po jednym ataku ale w poprzedniej wojnie, także przegranej nie oddali żadnego (w sumie na sześć możliwych ataków oddali 1). Monitorowałem tylko przegrane wojny.
Pozdrawiam

2powołania do wojny Empty Re: powołania do wojny Wto Sty 10, 2017 9:54 pm

Jacek112

Jacek112
Admin

Ok, niech będzie, aczkolwiek powinienem dodać zasadę, że kiedy na pewno nie wygramy (oni mieli 40 parę punktów, a my z 20) nie trzeba atakować, bo nawet jednostek szkoda. Pominę fakt, że jeden symboliczny atak oddałem, a w regulaminie jest napisane, że należy oddać przynajmniej 1 ;P.

https://polskadeltasquad.forumpolish.com

3powołania do wojny Empty Re: powołania do wojny Wto Sty 10, 2017 10:12 pm

Jedibart

Jedibart

Marcin nie powołałeś graczy o wyższym levelu czym osłabiłeś skład wojny.
Co do ataków to wg regulaminu wystarczy oddać przynajmniej jeden atak.
Co do wojen to u nas niezbyt jest dobry przepływ informacji bo każdy jest o innej porze - pasowało by się umawiać kto będzie w stanie być na wojnie i oddać te ataki.
I tak na koniec - komputer daje losowo przeciwników więc może się zdarzyć ze jak my nie powołamy naszych 7,8,10 to przegramy bo dostaniemy np. 6 razy 10 więc tak czy owak należy dawać te wysoki levele do wojen.
I byłoby dobrze żeby ktoś kto nie chce lub ni może być na wojnie o tym napisał ze dwa razy to się rozpowie na czacie.

4powołania do wojny Empty Re: powołania do wojny Wto Sty 10, 2017 10:49 pm

Marcin027



Cześć.
Oczywiście mało rozmawiamy i dużo rzeczy jest nie dogranych zgadzam się.
W pierwszej przegranej wojnie rzeczywiście przegrywaliśmy sporo na samym początku dużo. Ale ani mnie czy też Alonzo nie przeszkadzało to walczyć do końca.
W obydwu przegranych wojnach na sześć ataków Jacku oddałeś 1(no chyba że się machnąłem) tak samo Korczak, McStrwf i Urgothor więc, co to za wsparcie wysokich lev.
Zobaczcie jak starają się niskie choć przeciwnik jest silniejszy. Chciałem spróbować i to zrobiłem.
Jeżeli się sprężą i przegramy to nie będę teraz zakładał wojny ale zalecam na kolejną odsunąć tych bez ataku.
Bart jeszcze prośba do Ciebie, nie atakuj niższych leveli od siebie jak jeszcze koledzy z szóstego mogą poatakować.
Wogóle to wnioskuję o oddanie dwóch ataków na wojnie, z wpisem do regulaminu.
No i trzeba pomyśleć coś o częściowej synchronizacji ataków, po przejęciu planet.
Co złego to nie ja.
Pozdrawiam

5powołania do wojny Empty Re: powołania do wojny Wto Sty 10, 2017 11:03 pm

Jacek112

Jacek112
Admin

Zacznijmy od tego, że PolskaDeltaSquad nie jest klanem hardkorowym. Tutaj przedewszystkim liczy się to, że gramy z innymi Polakami. Strategia, synchronizacja ataków... To sprawy drugorzędne. Nawet jeżeli będziemy raz na jakiś czas mieć falę porażek to i tak w końcu szczęście nam dopisze. Uważam, że jeden obowiązkowy atak wystarczy.

Jeżeli o wykazanie się niskich lvli chodzi możemy zrobić tak, że raz jest wojna niskich raz wysokich, z tym że trzeba by znaleźć wtedy kogoś na przedstawiciela niskich lvli, kto by startował wojny sam mając niski lvl. Możemy raz tak spróbować, jeżeli się okaże, że jest tak jak mówi Bart (komputer dobiera całkowicie losowo) będziemy brać najwyższe lvle.

https://polskadeltasquad.forumpolish.com

6powołania do wojny Empty Re: powołania do wojny Wto Sty 10, 2017 11:14 pm

Marcin027



Ok. Rozumiem.

7powołania do wojny Empty Re: powołania do wojny Wto Sty 10, 2017 11:21 pm

Deniek



Heh. Tak się składa, że niskie levele sobie radzą lepiej na wojnie (obecnie) niż wysokie. Nie wiem. Nie chciałem, bo wkurzyłem się za brak powołania w poprzedniej. Dla mnie żaden problem oddać te trzy próby i dodać do składu i kolegom 9 punktów

8powołania do wojny Empty Re: powołania do wojny Wto Sty 10, 2017 11:34 pm

Jacek112

Jacek112
Admin

Deniek, bo taka jest prawda, na niskich lvlach jest łatwiej, mniej tarcz, brak droidek itd. więc co się dziwić, że niskim idzie lepiej? Very Happy

https://polskadeltasquad.forumpolish.com

9powołania do wojny Empty Re: powołania do wojny Wto Sty 10, 2017 11:36 pm

Deniek



Jakby co to pomysł jest Ok z tymi wojenkami na niskie i wysokie levele. Niekiedy moglibyście dodać Miksa. Wtedy mielibyście jasny obraz sytuacji jaki skład wystawić na tą i następną wojnę i na jakich ludzi możecie liczyć

10powołania do wojny Empty McSTRWF Sob Kwi 08, 2017 7:14 pm

McSTRWF

McSTRWF

McSTRWF Proszę mnię nie powołyrać do wojny przez 2 tygodnie ;( upgrade Starship Command i może Droideka któregoś

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach