PolskaDeltaSquad
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
PolskaDeltaSquad

.


You are not connected. Please login or register

Jednostki do ataku

4 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Jednostki do ataku Empty Jednostki do ataku Nie Gru 18, 2016 5:40 pm

lamar6



Od jakiegoś czasu bierzecie mnie na wojny ale pożytku ze mnie nie ma zbytnio - ciężko mi te ataki wychodzą.

Mam pytanie odnośnie składu atakującego - na co zwracać uwagę przy ataku i jakie jednostki brać na atak?

Kilka porad by mi się przydało, nie ukrywam.

2Jednostki do ataku Empty Re: Jednostki do ataku Pon Gru 19, 2016 4:01 pm

Lord Tyrius

Lord Tyrius

Dorzucę do tego pytanie, jaka powinna być kolejność atakowania?. Czy dobrym sposobem w sytuacji gdy SC jest pod osłoną, puszczenie troopera i wywabienie i wykończenie wojska, a następnie atak shild i po kolei działka zasoby i HQ?

3Jednostki do ataku Empty odno Pon Gru 19, 2016 9:24 pm

Jedibart

Jedibart

Lord Tyrius napisał:Dorzucę do tego pytanie, jaka powinna być kolejność atakowania?. Czy dobrym sposobem w sytuacji gdy SC jest pod osłoną, puszczenie troopera i wywabienie i wykończenie wojska, a następnie atak shild i po kolei działka zasoby i HQ?

Odnośnie atakowania w wojnie dobrze jest jak się pojawi już losowanie i plansza z przeciwnikami zrobić rekonesans tzn którzy przeciwnicy co mają bo często zdarza się tak że heaqaters jest np level 9 a obrona działek tylko 6!

Najpierw staramy się zdezaktywować pole siłowe najlepiej atat elite lub atmp lub kubaz invader.
Stawiamy te jednostki możliwie daleko od dział ale np dobrze jest żeby atat elite stał w takim miejscu żeby miał blisko do wszystkich osłon.

Jeśli mamy świnkę to puszczamy ją pierwszą (ona ściąga ogień dział na siebie) a my możemy niszczyć osłony.

Następnie rozstawiamy troopery na obwodowych budynkach tak aby schodzili się do środka i żeby w miarę możliwości wykończyć wszystko (czasami gdzieś jakiś budynek przeoczymy i jednostki na końcu nie zdążą wrócić do niego i klops.

Dobrze wziąć 2 pająki ale puszczamy je jak się trochę przeluźni a shock troopers oczyszczą z min i murów.

Potem to już dowolnymi jednostkami wykańczamy Rebelię!

Ja osobiście używam zestaw 2 pająki, 2 atst, 3-4 snajper, 3-4 dewback troopers, 3-4 dark troopers, 2-3 shock, 5 troopers i 1-2 świnki.

Pamiętamy że jak jest droideka to snajperzy i bajki pójdą do niej i mogą zginąć bo idą na oślep więc lepiej ją wywabić gdzieś gdzie snajperzy i bajki ją wykończą. Nie puszczamy ich pierwszych!

4Jednostki do ataku Empty Re: Jednostki do ataku Wto Gru 20, 2016 12:23 am

lamar6



Jedibart napisał:

Odnośnie atakowania w wojnie dobrze jest jak się pojawi już losowanie i plansza z przeciwnikami zrobić rekonesans tzn którzy przeciwnicy co mają bo często zdarza się tak że heaqaters jest np level 9 a obrona działek tylko 6!


A jak to rozpoznać? Bo po wyglądzie pewnie jest to możliwe, ale nie znam jeszcze wyglądu budynków rebelii.

5Jednostki do ataku Empty Re: Jednostki do ataku Wto Gru 20, 2016 10:00 am

Jedibart

Jedibart

lamar6 napisał:
Jedibart napisał:

Odnośnie atakowania w wojnie dobrze jest jak się pojawi już losowanie i plansza z przeciwnikami zrobić rekonesans tzn którzy przeciwnicy co mają bo często zdarza się tak że heaqaters jest np level 9 a obrona działek tylko 6!


A jak to rozpoznać? Bo po wyglądzie pewnie jest to możliwe, ale nie znam jeszcze wyglądu budynków rebelii.

Przed rozpoczęciem wojny jak się wejdzie na mapę wojny i naciśnie na konkretnego gracza to pojawia się przycisk scout i jak się już wejdzie do niego to mozna sprawdzić level budynków naciskając na nie jak u siebie. Po rozpoczęciu wojny ta opcja nie jest już aktywna i można wtedy rzeczywiście tylko na wizus np. działa są bardziej przypakowane wielkością jak są na wysokim poziomie to samo sqad center albo mały budyneczek albo wywalona haviera

6Jednostki do ataku Empty Re: Jednostki do ataku Pon Gru 26, 2016 10:29 pm

Jacek112

Jacek112
Admin

Moja strategia na obecnym poziomie HQ ( 8 ) wygląda tak:
1. Rekrutuję i buduję:
- 4 AT-ST
- 3 działa
- 4 droidy naprawcze
- 10 szturmowców
- elitarnego AT-AT
- wszystkie sloty dla statków zapełniam zwykłymi TIE

2. Kiedy już jestem u przeciwnika:
a) Sprawdzam czy ma budynek klanu pod osłonami.
b) Sprawdzam czy ma droidekę/ki pod osłonami.
c) Z której strony ma najmniej dział z rakietami.

3. Przystępuję do ataku:
a) Niszczę budynek klanu za pomocą TIE jeżeli ten jest poza osłonami (jeżeli pod osłonami, niszczę  go zaraz po zniszczeniu tychże).
b) Obijam droidekę/ki jeżeli nie jest/są pod osłonami (szansa na ich zniszczenie jest znikoma, ponieważ zbyt szybko się oddalają).
c) Ustawiam wszystkie pojazdy i droidy tam gdzie jest najmniej dział ppanz.
d) Ustawiam szturmowców przy budynkach oddalonych od centrum (rogi map itp.).
e) Jeżeli jest to konieczne, aby uzyskać 3 gwiazdki wysyłam droidekę jako wsparcie dla piechoty.

Ogólnie od początku gry moje siły bazowały na pojazdach, moim zdaniem są one mocną stroną Imperium.

https://polskadeltasquad.forumpolish.com

7Jednostki do ataku Empty Re: Jednostki do ataku Sro Sty 04, 2017 4:56 pm

lamar6



OK. Trochę lepiej to wygląda, szczególnie po wybudowaniu kolejnego lądowiska - z dwoma to lipa jest na tym lvl.

Odnośnie rozbudowy bazy zauważyłem, że mury często macie rozdrobnione na pojedyncze słupki, to działa, jednostki się na tym zatrzymują?

8Jednostki do ataku Empty Re: Jednostki do ataku Sro Sty 04, 2017 5:02 pm

Jacek112

Jacek112
Admin

Nie chodzi o to, żeby jednostki przeciwnika się na tym zatrzymywały, ale żeby zwiększyć drogę od miejsca wystawienia jednostek do dział, bazy itd. (po to, aby działa miały więcej czasu, aby ostrzelać przeciwnika), moim zdaniem spełnia to swoją rolę.

https://polskadeltasquad.forumpolish.com

9Jednostki do ataku Empty Re: Jednostki do ataku Sob Kwi 08, 2017 4:34 pm

lamar6



Jaki macie sposób na garnizony i droiteki przy ataku? Wiem, że ogólnie to nie jest prosta sprawa więc jakieś tipy by się przydały bo ja mam z tym sposób.

10Jednostki do ataku Empty Re: Jednostki do ataku Wto Kwi 11, 2017 1:05 pm

Jacek112

Jacek112
Admin

Ja poprostu wysyłam AT-AT elitarne, aby rozwaliło tarczę, a potem naloty na droidekę i squad center. Na droidekę jeszcze dobrym pomysłem jest wysłać szturmowców, ale tylko kiedy w pobliżu nie ma zabudowań (bo inaczej zaatakują je, zamiast droida). Zazwyczaj się udaje ;P.

https://polskadeltasquad.forumpolish.com

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach