PolskaDeltaSquad
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
PolskaDeltaSquad

.


You are not connected. Please login or register

Nieobecność Deńka.

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nieobecność Deńka. Empty Nieobecność Deńka. Wto Maj 09, 2017 3:15 pm

Jacek112

Jacek112
Admin

6 maja Deniek zgłosił swoją nieobecność, więc nie będzie wyrzucony. Napisał:

"Cześć. Żeby nie było, że straciliście ze mną kontakt to fajnie że te forum istnieje. Mój post kieruję do administracji. Sprawa ma się następująco. Od wczoraj tj. od 5 maja niestety musiałem oddać swoje urządzenie do naprawy na okres 14 dni i z tego powodu piszę do was żebyście nie dodawali mnie do żadnych wojen. Jest mi z tego powodu bardzo przykro. Mam nadzieje, że nie usuną mi danych do gry. Prosiłbym tylko administrację oraz szefa squadu a zarazem kierował zapytanie co z moim kontem i zakładam, że przez taki okres wyrzucicie mnie z hukiem. Ja ze swojej strony ciesze sie, że chociaż tak moglem was poinformować byscie nie pomysleli ze straciliscie kontakt ze mna"

Jednak zamieścił post w temacie "Lista użytkowników", więc go usunąłem (z tego co mi wiadomo nie da się przenosić pojedynczych postów, a przynajmniej ja nie umiem Razz). Na przyszłość, jeżeli o nieobecności chodzi, proszę o tworzenie nowego tematu w dziale aktualności.

https://polskadeltasquad.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Nieobecność CrazyMarry

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach